Výlet Boskovice (6.A)

Výlet 6. A do Westernového městečka v Boskovicích

Dne 2. 6. 2016 se 6. A vydala na výlet v čase a místě. Přijeli jsme do Westernového městečka, kde se zastavil čas. Všichni obyvatelé byli milí a příjemní a tak nám tam rychle uběhl den. Při příjezdu jsme obdivovali hřbitov odpadků a poučili se o tom, jak dlouho se některé věci v přírodě rozpadají. Po příchodu a proměnění peněz na Boskovické dolary jsme viděli úžasné představení zaříkávačky koní. Všichni jsme byli unešení z toho, že se i koně mohou chovat jako psi. Vidět koně jak poslušně plní rozkazy a ještě s dobrou náladou bylo krásné. Koně se například vešli na malý stupínek, skákali přes překážky či se váleli na zemi jako by chtěli podrbat bříška.

Po vystoupení měli žáci čas si obejít atrakce a následovalo další vystoupení, tentokrát pistolnice a kovbojky v jednom. Žáci soutěžili průběžně o různé ceny a bavili se na atrakcích jako rýžování zlata, bludiště, jízdě na koni či vypůjčení koz. Holky si vyzkoušeli i jízdu na psím spřežení táhnutém Malamuty. Někteří si koupili štěstíčka a někteří se pro štěstí nechali tetovat.

Výlet se nám líbil a jeli bychom klidně zas.

Mgr. Marie Vítek & 6. A