Advent ve školní družině (1.r)

Letošní advent,který jsme poprvé prožívali společně s našimi novými prvňáčky,jsme si nejprve zpříjemnili tradiční Čertovskou diskotékou.Čerti i andělé si krásně zařádili,zatančili i zasoutěžili a všichni si společně pochutnali na čertovských muffinech.Pak přišly na řadu šikovné ručičky a naši družinu zaplnily papíroví čerti,andělé,stromečky a jiné vánoční ozdoby.

Na vycházkách jsme pozorovali zimní přírodu,běhali,hráli hry a občas přinesli zvířátkům taky něco dobrého na zub-tvrdý chleba a lojové koule pro ptáčky.A za to se nám paní Zima odvděčila sněhovou nadílkou,která trvala jen krátce,ale nějakého toho sněhuláčka jsme přece jen stihli postavit.

Poslední den před prázdninami jsme si všichni společně zazpívali vánoční koledy,vyzkoušeli některé zvyky a třeťáci nám připravili s panem asistentem Markem pěkný program.

Pohodové prožití Vánoc,hodně dárečků pod stromečkem a ať se nám v novém roce 2017 ve školní družin všem dobře daří.

Alice  Hladká-ved.vych.ŠD