Memoriál Zdeňka Dvořáka - Želešická růže

Na konci září se naši žáci zúčastnili tradičního přespolního běhu v Želešicích. Družstvo starších žákyň ve složení Cőgrová Lucie, Kaslová Eva, Kulová Terezie a Doležalová Tereza závodilo na 1,5 km a obsadilo 4. místo. Starší žáci běželi tří kilometrovou trať a skončili devátí.  Družstvo bylo ve složení Trávníček Vojtěch, Jonáš David, Vrbacký Marek a Vrtílek David. Mladší žákyně v závodu na 1 km doběhly na pátém místě. Družstvo tvořily Vacková Veronika, Mlečková Šárka, Ungrová Tereza a Žitňáková Tereza. Největší úspěch zaznamenali v běhu na 1,5 km mladší žáci. Družstvo ve složení Klučka Petr, Sedlák Daniel, Špinár Filip a Šťastný Václav obsadilo 1. místo a zajistilo si tak postup do krajského kola. Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Zuzana Krejzová

Zobrazuji fotografii z celkového počtu 2