Divadlo z bedny

Ve středu 19.10. do naší školy přijelo divadlo. A ne jen tak ledajaké!

Zavítal k nám Honza Pohoda, Sonička a Divadlo z bedny. S sebou přivezli Kocoura v botách, velkého záškodnického medvěda a včelí královnu. Svým zpěvem a dobrými skutky se povedlo medvěda polepšit, včelí královna uchránila svůj med a Kocour v botách mohl pokračovat o dům dál. Děti byly nadšené, škola se otřásala jejich zpěvem a mohutným aplausem. Moc děkujeme a zase někdy příště!

Alice Hladká

Datum vložení: 19. 10. 2022 20:29
Datum poslední aktualizace: 14. 5. 2024 10:44
Autor: Ing. Radek Pavela