Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno – venkov, příspěvková organizace Havlíčkova 452, 664 61 Rajhrad
IČ: 71 00 01 35
Datová schránka: i7zms9b
V úterý 11. října se žáci naší školy zúčastnili závodů v atletickém čtyřboji.
Soutěžilo se ve čtyřech atletických disciplínách – sprint 60 m, hod míčkem (vrh koulí), vytrvalostní běh a skok daleký (skok vysoký). Naši školu vyrazilo reprezentovat 18 žáků a žákyň soutěžících ve všech kategoriích: mladší žákyně – Kateřina Stroblová, Veronika Dvořáková, Viktoria Dutková a Stela Klíčníková mladší žáci – Martin Mahovský, Václav Lebeda, Václav Kost, Adam Grossmann a Jan Bednář starší žákyně – Anežka Nováková, Laura Pařízková, Anna Poláčková, Anežka Kozlová a Anežka Tamelová starší žáci – Jindřich Potůček, Adam Tauwinkl, Jakub Kovařík, Daniel Vyklický I přestože se závod díky velkému počtu účastníků protáhl až do odpoledne, bojovali všichni ze všech sil. Starší žáci v soutěži družstev získali nakonec bramborovou medaili a krásné 4. místo, mladší žáci a žákyně shodně 5. místo a starší žákyně se umístily na 8. místě. I přestože se nejednalo o závod jednotlivců, je důležité zmínit, že v celkové konkurenci zhruba 50 závodníků v každé kategorii skončil Jindra Potůček v kategorii starších žáků s 3. nejlepším bodovým výsledkem a Kateřina Stroblová získala ve své kategorii 2. nejlepší bodový výsledek, přičemž na 1. místo ztratila pouze 1 bod. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy! Kateřina Proroková, Zuzana Valianová
Mohlo by Vás zajímat