Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno – venkov, příspěvková organizace Havlíčkova 452, 664 61 Rajhrad
IČ: 71 00 01 35
Datová schránka: i7zms9b
Fotogalerie
Na závěr školního roku se třída 3.A společně s našimi nejmenšími z nulťáčku vydala na
piknik k rajhradskému rybníku. Slunečné počasí, příroda a spousta dobrot vytvořily ideální
podmínky pro pohodový den mimo školní lavice.
Po příchodu jsme si rozložili deky a pustili se do připraveného občerstvení. Nechybělo ovoce, sladkosti ani osvěžující pití. Děti si ale užívaly nejen dobrot, ale i volnosti
v přírodě – pobíhaly kolem rybníka, hrály si, smály se a objevovaly okolí. Velkou radost
vzbudila i malá kachňátka, která se klidně pohupovala na hladině.
Cestou zpět jsme se zastavili na dětském hřišti, kde si děti ještě pořádně protáhly nohy. A
protože k letnímu výletu patří i sladká odměna, nemohla chybět zastávka na zmrzlinu, která
potěšila malé i velké.
Piknik byl krásným zakončením školního roku a děti si odnesly spoustu milých vzpomínek.
Teď už nezbývá než popřát všem krásné, veselé a dobrodružné prázdniny!
Bc. Olga Střihavková, Mgr. Zuzana Juříková, Kateřina Polášková a Romana Slezáková
Mohlo by Vás zajímat