Zábava se školním klubem

Fotogalerie

V úterý 25. března se školní klub společně s dětmi ze 4. a 5. tříd vypravil do zábavního centra TOBOGA-BONGO v Brně. Děti si užily dvě hodiny lezení a skákání na atrakcích. Zpět do Rajhradu se všichni vraceli unavení a spokojení. Myslíme, že se výlet vyvedl a všem se líbil.

Za školní klub Pavlína Šedová a Zuzana Blatná

Datum vložení: 28. 3. 2025 14:32
Datum poslední aktualizace: 15. 9. 2025 9:35
Autor: Ing. Radek Pavela