Odpoledne se zvířátky ze Záchranné stanice Brno

Fotogalerie

Po dlouhém čekání, jehož příčinou byla nepřízeň počasí a bohužel také nešťastná událost v podobě  požáru, který stanici téměř kompletně zničil, jsme se 16. června konečně dočkali a do Rajhradu za námi přijel pan Zdeněk Machař se svými zvířecími kamarády. Děti se seznámily nejen s prací a záslužnou činností ptačího a záchranného centra, ale především si mohly zblízka prohlédnout (a co víc, i pohladit) několik přivezených zvířátek - sovu, ježka, mládě poštolky, obřího králíka, slepici, želvu a dokonce i hada, který byl tak trochu od pana Machaře pěknou kulišárnou, protože jen pozorní diváci brzy zjistili, že jde o  věrohodnou gumovou atrapu.

Děkujeme za příjemně strávené odpoledne a také za záslužnou a potřebnou činnost, které se tito lidé z ptačího centra obětavě věnují.                                                             

Za kolektiv vychovatelek A.Hladká - ved.vych.ŠD