Školní rok 2018/19
Krajská kola | |
Přespolní běh | 5. místo družstva (složení Petr Klučka, |
Daniel Sedlák, Filip Špinar, Václav Šťastný, | |
Pavel Tetur, Šimon Votrubec) | |
Okresní kola | |
Přespolní běh Želešická růže | 1. místo družstvo mladších žáků |
(složení: Petr Klučka, Daniel Sedlák, | |
Filip Špinar, Václav Šťastný) | |
4. místo družstvo starších žákyň | |
(složení: Lucie Cőgrová, Eva Kaslová, | |
Terezie Kulová, Tereza Doležalová) | |
5. místo mladších žákyň | |
(složení: Veronika Vacková, Šárka Mlečková, | |
Tereza Ungrová, Tereza Žitňáková) | |
9. místo družstvo starších žáků | |
(složení Vojtěch Trávníček, David Jonáš, | |
Mark Vrbacký, David Vrtílek) | |
Přebor škol v šachu | 3. místo družstvo mladších žáků (složení |
Jakub Janiš, Daniel Dubinin, Lukáš Budig, | |
Jan Máša, Matyáš Souček) | |
Okresní finále v přehazované | 3. místo družstva (složení Doležal Filip, |
(5. ročníky, Pohořelice) | Konečná Lucie Nohel Viktor,Sukovyč Daniel, |
Sedláková Klára, Votrubec Jonáš, Studená | |
Adriana, Kavalec Šimon) | |
Matematická olympiáda | 4. místo Adam Souček |
Fotbalový turnaj McDonald´s cup | 5. místo družstva (složení Daniel Sukovič, |
Vojtěch Strobl, Bohumil Zedek, Daniel Vyklický, | |
Jan Máša, Jindřich Bula, Matyáš Souček, | |
Jindřich Potůček, Ondřej Vlček) | |
Okrsková kola | |
Turnaj v přehazované Pohořelice | 1. místo družstvo mladších žáků (složení |
Doležal Filip, Konečná Lucie, Nohel Viktor, | |
Sukovyč Daniel, Sedláková Klára, Votrubec | |
Jonáš, Studená Adriana, Kavalec Šimon | |
Pohár rozhlasu Židlochovice | 2. místo družstev dívek |
3. místo družstev chlapců | |
1. místo Sára Kavalcová skok vysoký | |
1. Tereza Doležalová vrh koulí | |
2. místo Sára Kavalcová skok daleký | |
3. místo štafeta ve složení Doležalová, Tomková, | |
Foretová, Krupková | |
1. místo Jakub Jílek sprint | |
2. místo štafeta ve složení Bara, Jílek, | |
Jelínek, Samson | |
Místní soutěže | |
Sběr kaštanů | 1. místo Dan Krčmář |
Zapojilo se 32 žáků, kteří pro Lesy | 2. místo Adriana Studená |
Židlochovice donesli 1072 kg kaštanů | 3. místo Jiří Minařík |
Sběr šípků | 1. místo Kateřina Chytková |
Zapojilo se 8 žáků, kteří přinesli | 2. místo Šárka Mlečková |
10,2 kg šípků. | 3. místo Kristýna Stará |
Školní kolo dějepisné olympiády | 1. místo Martin Kříž |
2. místo Tomáš Novotný | |
3. místo Adam Vlasák | |
Školní kolo olympiády z češtiny | 1. místo Markéta Holečková |
2. místo Tereza Menšíková | |
3. místo Anna Vlčková | |
Florbalový turnaj Pohořelice | 2. místo družstva (kateg. 8.+9. ročník) |
4. místo družstva (kateg. 6.+7. ročník) | |
Soutěž ve šplhu Židlochovice | 2. místo družstva |
Školní kolo v šachu | 1. Adam Souček |
(starší žáci) | 2. Patrik Krajíček |
3. Tomáš Zavrtal | |
Školní kolo v šachu | 1. Jakub Janiš |
(mladší žáci) | 2. Daniel Dubinin |
3. Jan Máša | |
Vybjená Hrušovany u Brna | 5. místo družstva |